Gå til indhold
Forsiden | Kontakt | Ledige job | For ansatte | Presse og nyheder | Web-TV | tysk flag engelsk flag |

Region SyddanmarkTil forsiden

Kontaktpersoner

Navn og mailadresser på tovholder for implementeringen lokalt.

 

SHS

 

Charlotte Frost Larsen,Tønder Kommune

cfl@toender.dk

Susanne Skade, Aabenraa Kommune

ssk@aabenraa.dk

Helle Meinhardt, Haderslev Kommune

hesm@haderslev.dk

Kirsten G. Clausen, Sønderborg Kommune

kgcl@sonderborg.dk

Søren Wang Mogensen,
Sønderborg Kommune 

smog@sonderborg.dk

Joan Granerud, Sygehus Sønderjylland

joan.granerud@rsyd.dk

Pia Hansen, Gråsten Gigthospital

plhansen@gigtforeningen.dk

Tove Larsen, Sygehus Sønderjylland

Tove.Larsen1@rsyd.dk

SVS

 

Irene Ravn Rossavik, Esbjerg Kommune

IRR@esbjergkommune.dk

Vakant, Varde Kommune

 

Agnete Steffensen, Fanø Kommune

as@fanoe.dk

Lisbeth Lange, Billund Kommune

LLA@billund.dk

Margit Stycke, Billund Kommune

MAS@billund.dk

Birthe Schlüter, Vejen Kommune

Bisc@vejenkommune.dk

Linette Krell, Sydvestjysk Sygehus

Linette.Krell@rsyd.dk

Okje Anna Koudenburg, Sydvestjysk Sygehus

okje.anna.koudenburg@rsyd.dk

OUH

 

Kate Aagaard Pedersen, Assens Kommune

Kaped@assens.dk

Inger-Marie Hansen,
Faaborg Midtfyn Kommune

imh@faaborgmidtfyn.dk

Bente Fournaise, Kerteminde Kommune

bfo@kerteminde.dk

Ivy Nielsen, Langeland Kommune

in@langelandkommune.dk

Judith Poulsen, Nordfyn Kommune

jup@nordfynskommune.dk

Marie Keiding, Nyborg Kommune

mke@nyborg.dk

Dorte Møller Hansen, Odense Kommune 1

domh@odense.dk

Else Jermiin Rasmussen, Odense Kommune 2

hjak@odense.dk

Louise Fejerskov, Svendborg Kommune

louise.fejerskov@svendborg.dk

Christiane Pape Lehrmann, Middelfart Kommune

christiane.papelehrmann@middelfart.dk

Marianne Leegaard Møller, Ærø Kommune

mlm@aeroekommune.dk

Lisbeth Møller Andersen, Odense Universitetshospital (Odense & Svendborg)

lisbeth.moeller.andersen@rsyd.dk

Birgitte Christensen, 
Odense Universitetshospital (Odense)

birgitte.christensen@rsyd.dk

Else Marie Thingholm,
Odense Universitetshospital (Odense)

else.marie.thingholm@rsyd.dk

Allis Nielsen, Odense Universitetshospital (Svendborg)

allis.nielsen@rsyd.dk

Lenette Beer Hummelgaard, Odense Universitetshospital (Svendborg)

lenette.beer.hummelgaard@rsyd.dk

Louise Nejmann, Odense Universitetshospital (Odense)

louise.nejmann@rsyd.dk

Anne-Lise Balle, Odense Universitetshospital (Odense & Svendborg)

anne-lise.balle@rsyd.dk

SLB

 

Marianne Hansen, Fredericia Kommune

hnmh@fredericia.dk

Margrethe Ørum Schack, Vejle Kommune maors@vejle.dk

Lone Bach Kristensen, Kolding Kommune

lobk@kolding.dk

Bente Trier Kaarup,
Sygehus Lillebælt

bente.trier.kaarup@rsyd.dk

 


Siden er sidst opdateret 14-11-2017.
Kontakt Sundhed

Region Syddanmark | Tlf: 76 63 10 00 | CVR nr. 29190909 | Skriv til Regionen | Om hjemmesiden | Sitemap |