Skip til primært indhold

Lokale tovholdere for implementeringen af SAM:BO

Navn og mailadresser på SAM:BO tovholdere for implementeringen lokalt.

SHS

Charlotte Frost Larsen, Tønder Kommune, cfl@toender.dk

Susanne Skade, Aabenraa Kommune, ssk@aabenraa.dk

Helle Meinhardt, Haderslev Kommune, hesm@haderslev.dk

Anneli Beauchau Jordt, Sønderborg Kommune, anjd@sonderborg.dk

Signe Gronwald Petersen, Sønderborg Kommune (organisatorisk), sipe@sonderborg.dk

Joan Granerud, Sygehus Sønderjylland, joan.granerud@rsyd.dk

Pia Hansen, Gråsten Gigthospital, plhansen@gigtforeningen.dk

Tove Larsen, Sygehus Sønderjylland, Tove.Larsen1@rsyd.dk

SVS 

Irene Ravn Rossavik, Esbjerg Kommune, IRR@esbjergkommune.dk

Ditte Vejrum, Varde Kommune, dian@varde.dk

Agnete Steffensen, Fanø Kommune, as@fanoe.dk

Anette Frahm, Billund Kommune, AFR@billund.dk

Birthe Schlüter, Vejen Kommune, bisc@vejenkommune.dk

Linette Krell, Sydvestjysk Sygehus, Linette.Krell@rsyd.dk

Christina Ellegaard Ryborg, Christina.Ellegaard.Ryborg@rsyd.dk

OUH

Line Loklindt, Assens Kommune, lilok@assens.dk

Mette Fredensborg, Assens Kommune, mefre@asssens.dk

Bente Fournaise, Kerteminde Kommune, bfo@kerteminde.dk

Anne Højte, Langeland Kommune, ahj@langelandkommune.dk

Karina Arndal, Nordfyns Kommune, kaj@nordfynskommune.dk

Birgitte Toft, Nyborg Kommune, bto@nyborg.dk

Grete Lisa Stade, Odense Kommune, gls@odense.dk

Anni Skræp Hansen, Odense Kommune, annih@odense.dk

Mejse Holstein, Svendborg Kommune, mejse.holstein@svendborg.dk

Birgit Muff Pedersen, Middelfart Kommune, Birgit.MuffPedersen@middelfart.dk

Pia Esquibel Hansen, Psykiatrien, Middelfart Kommune, Pia.Esquibel.Hansen@rsyd.dk

Charlotte Skov, Ærø Kommune, CSK@aeroekommune.dk

Lene Wulff Krogsøe, Odense Universitetshospital (Odense & Svendborg), lene.wulff-krogsoe@rsyd.dk

Birgitte Christensen, Odense Universitetshospital (Odense), birgitte.christensen@rsyd.dk

Else Marie Thingholm, Odense Universitetshospital (Odense), else.marie.thingholm@rsyd.dk

Allis Nielsen, Odense Universitetshospital (Svendborg), allis.nielsen@rsyd.dk

Lenette Beer Hummelgaard, Odense Universitetshospital (Svendborg), lenette.beer.hummelgaard@rsyd.dk

Louise Nejmann, Odense Universitetshospital (Odense), louise.nejmann@rsyd.dk

SLB

Marianne Hansen, Fredericia Kommune, hnmh@fredericia.dk

Margrethe Ørum Schack, Vejle Kommune, maors@vejle.dk

Lene Borgen Esmann, Kolding Kommune, lenee@kolding.dk

Erna Kristine Bjerggard, Sygehus Lillebælt, Erna.Kristine.Bjerggard@rsyd.dk

Birthe Schlüter, Vejen Kommune, bisc@vejenkommune.dk

APPFWU01V